Ліхтарик з Anduril. Повний посібник з управління

Для багатьох стане сюрпризом поєднання таких слів як «інтерфейс» та «ліхтарик». Здавалося б, що тут може бути складного — тисни на кнопку, та вмикай. У випадку з чимось простим типу Convoy (хоча і тут є варіанти) чи Fenix так і є. І для свого кола користувачів це зручно.

Але є й ті, хто хоче чогось гнучкішого. Набагато більш гнучкого. І в результаті таких запитів світло побачило Anduril. Крім нього є ще й Narsil, до речі.

Якщо ви шукаєте по-справжньому яскравий ліхтарик (так 5-7 тисяч люмен), то великі шанси того, що ви зіткнетеся саме з Anduril. І ліхтарик з таким вихлопом і таким інтерфейсом обійдеться вам кардинально дешевше ніж ви віддали б за щось зі звичним простим управлінням та виробництва когось із іменитих брендів. Тут, за великим рахунком, йдеться про те, що пропонує Mateminco.

Оскільки керівництва ліхтариками з таким типом управління містять лише англомовний варіант. Неабиякої довжини портянка з цілим коміксом з різномастними стрілочками та варіантами блукань за налаштуваннями. Тому не дивно, що в коментарях до оглядів на каналі мене просили допомогти. І я вирішив звести все це до одного посту, присвяченого виключно такій специфічній, але вкрай корисній для своєї аудиторії темі, як посібник з управління ліхтариком з інтерфейсом Андуріл.

За замовчуванням йде безступінчасте регулювання яскравості

з ВИКЛ

Включення на останньому запам'ятованому рівні. - По клацанню, вимикання аналогічне.

Утримання - Старт на мінімальної яскравості і збільшення до стелі (саме стелі, не турбо). Плавне або ступінчасте, дивлячись у якому типі перебору яскравості ви.

2 кліка – стеля яскравості.

Клік -утримання – стеля (якщо з ВИКЛ)і зменшення яскравості

3 кліка – спец режими (перевірка напруга, маяк, температура)

Клік-клік-утримання – режими стробів (свічка, вело-сигнал, party-strobe, тактичний строб, «вирви око»). Перехід між ними по 2 клацання. Запускається останній використаний режим

4 кліка – блокування\розблокування. Тут при утриманні запускатиметься мінімальна яскравість. Зручно.

5 кліків – моментальний режим (працює лише з ступінчастого регулювання!) – запускає останній використаний у безступінчастому регулюванні рівень яскравості. Щоб вийти з нього, треба розімкнути контакт хсходришкою. Зручно для ситуацій, коли вам потрібно, щоб постійно запускався тільки один режим на одній яскравості.

6 кліків – режим Маггла. Тобто. налаштовуєте яскравість, даєте комусь ліхтарик, вмикатимуться лише в цій яскравості. Ну щоб дати тим же дітям і не хвилюватися, що засліплять один одного. Тут він лише на рівні 5-240 люмен. Цілком придатний як підніжне світло або світло в приміщенні.

З ВКЛ

По клацанню ВЫКЛ

Утримання – яскравість вгору

Клацніть і утримання – яскравість вниз

2 клацання – турбо

3 перемикання між плавною та ступінчастою зміною яскравості.

4 клацання – регулювання безступінчастого регулювання.

Попадає у вибір мінімальної яскравості, N натискань задає мінімальну яскравість. Тобто. 10 клацань зробить мінімальною яскравістю 10 із 150 можливих.

2 клацання щоб потрапити в налаштування макс яскравість за формулою 1+турбо-N. Тобто. при 1 щічці максимальна яскравість дорівнюватиме турбо. За 20 клацань це буде турбо-19.

Ще 2 клацання – кількість сходів у розкиді мін-макс. За умовчанням їх здається 7, вже це цілком достатньо.

З того, що варто згадати – тут треба калібрувати датчик температури. у мене він показував 42 градуси замість 25 реальних, тобто нагрівався дуже швидко.

Тобто. зайти в налаштування температури (3 клацання) потім 3 рази по 2 рази – потрапляємо до temp chec. треба порівняти показання ліхтарика із зовнішнім термометром. якщо ви бачите 4 і 2 миготіння, тобто 42 градуси, тоді як градусник показує 26 - треба втрутитися. Вам треба зробити 4 клацання, побачите пару миготіння і бзззз. під час першого безз треба треба відокремити реальну температуру. Ви її відклацаєте, буде пауза і друга пара миготінь, після якої буде ще один бзззз тут йдемо в налаштування термовідсічки. Вона працює за принципом 30С + кількість клацань. тобто. якщо клацнути 40 разів, то температура термовідсікання буде виставлена на 70 градусів. За умовчанням вона виставлена на 45 градусів, я виставив її на 50 градусів.

Ну ось якось так. Базово, зрозуміло. Ще, наприклад, можна ставити рівень стелі (нагадую - промотується до стелі, не до турбо), грати з частою стробом.

Можна встановити нижній і верхній рівень (floor\ceiling). з ВКЛ робимо 4 клацання, ліхтарик відповідає бзззз. Під час першого кількістю натискань визначається потрібний поріг яскравості (N\150). Під час другого – верхній за принципом (151-N). Тобто зробивши одне натискання, стелею виставляється 130\150, що не йде за замовчуванням (для цього треба натиснути 21раз), а максимально доступна яскравість в 150\150х.